Disable Preloader

Bayramoğlu

 Gebze Amerikan Kültür Şubesi olarak ; çevre ilçelerimiz olan Darıca,Çayırova,Dilovası ve Körfez ilçelerinde kaliteli bir İngilizce eğitimi alma  ihtiyacı olan vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını,deneyimli kadromuz ile karşılamaktayız.gebze-bayramoglu_buyuk.. (1)

   

    Bayramoğlu’nda kaliteli bir İngilizce kursu ihtiyacının olduğunu ve Gebze’de açtığımız şubemizin,Bayramoğlu’nun İngilizce kursu,Bayramoğlu’nun Yabancı Dil kursu,Dil Okulu ihtiyacını karşılamak adına büyük kolaylık sağladığını söyleyebililiriz.Bayramoğlu çocuklar için İngilizce kursu.

     Bayramoğlu’ndan,Darıca’dan,Çayırova’dan,Körfez’den ve Dilovası İlçelerimizden tek vesait ile ulaşabileceğiniz şubemiz 3 yıldır Gebze’de hizmet vermektedir.

     Gerek kurumumuzda,gerekse bölgedeki şirketler ve Tübitak gibi bilim kuruluşları ile yaptığımız kurumsal eğitim anlaşmaları kapsamında şubemizden eğitim alan öğrencilerimizin sayısı 1000 in üzerinde ve öğrenci memnuniyet oranımızının %95 lerde olduğunu paylaşmak isteriz.

     Gebze Tatlıkuyu’da Final Dershanesi’nin hemen yakınında bulunan Dil Okulumuzun en büyük avantajlarından biri de Gebze’nin içine göre hiç park sorununun bulunmamasıdır.

      

     Türkiye’nin 125 şubesi ile her geçen gün büyüyen En Yaygın Dil Okulu ”Amerikan Kültür Gebze Temsilciliği’ne” Bayramoğlu’nda oturan vatandaşlarımızı da bekliyoruz.

Share:
$( ".frizbit-brand" ).css( "display", "none" );