Disable Preloader

Şekerpınar

Gebze Amerikan Kültür Şubesi olarak ; çevre ilçelerimiz olan Darıca,Çayırova,Dilovası ve Körfez ilçelerinde kaliteli bir İngilizce eğitimi alma  ihtiyacı olan vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını,deneyimli kadromuz ile karşılamaktayız.

e4df06e856bf4d0af8b847dafc9ed

   

    Şekerpınar’da kaliteli bir İngilizce kursu ihtiyacının olduğunu ve Gebze’de açtığımız şubemizin,Şekerpınar’ın İngilizce kursu,Şekerpınar’ın Yabancı Dil kursu,Dil Okulu ihtiyacını karşılamak adına büyük kolaylık sağladığını söyleyebililiriz.

    Şekerpınar’dan, Bayramoğlu’ndan,Darıca’dan,Çayırova’dan,Körfez’den ve Dilovası İlçelerimizden tek vesait ile ulaşabileceğiniz şubemiz 3 yıldır Gebze’de hizmet vermektedir.

     Gerek kurumumuzda,gerekse bölgedeki şirketler ve Tübitak gibi bilim kuruluşları ile yaptığımız kurumsal eğitim anlaşmaları kapsamında şubemizden eğitim alan öğrencilerimizin sayısı 1000 in üzerinde ve öğrenci memnuniyet oranımızının %95 lerde olduğunu paylaşmak isteriz.

Şekerpınar:çocuklar için İngilizce kursu.

     Gebze Tatlıkuyu’da Final Dershanesi’nin hemen yakınında bulunan Dil Okulumuzun en büyük avantajlarından biri de Gebze’nin içine göre hiç park sorununun bulunmamasıdır.

      

     Türkiye’nin 125 şubesi ile her geçen gün büyüyen En Yaygın Dil Okulu ”Amerikan Kültür Gebze Temsilciliği’ne” Şekerpınar’da oturan vatandaşlarımızı da bekliyoruz.

Share:
$( ".frizbit-brand" ).css( "display", "none" );